Regulamin obiektu

REGULAMIN APARTAMENTÓW WAKACYJNYCH FULAY

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem wynajmu. Akceptacja regulaminu jest konieczna do realizacji usługi.

 

 1. Po zapoznaniu się z ofertą wynajmu Klient telefonicznie lub drogą elektroniczną dokonuje rezerwacji wstępnej.
 2. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w kwocie nie mniejszej niż 50%.  DOPŁATA – przelewem na 7 dni przed przyjazdem z dopiskiem DOPŁATA. Wpłaty należy dokonywać na podane niżej konto.

  Sezonowe Apartamenty Wakacyjne Fulay

  ul. Relaksowa 17

  84-105 Karwia

  BANK PEKAO S.A. I/O Gdynia

  65 1240 1239 1111 0000 1656 8848

 3. Wpłata zadatku w podanym terminie jest jednoznaczna z zawarciem umowy wynajmu oraz akceptacją regulaminu.
 4. Brak wpłaty w określonym terminie może skutkować anulowaniem rezerwacji o czym Klient nie musi być poinformowany.
 5. DOPŁATA – pozostała część należności płatna przelewem 7 dni przed przyjazdem z dopiskiem DOPŁATA.
 6. Rezerwację potwierdzamy mailem lub telefonicznie. Za wynajem apartamentu wystawiamy faktury VAT ( faktura na firmę  – zgłoszenie przy rezerwacji celem wystawienia faktury zaliczkowej) – informacja przy meldowaniu gości.
 7. Doba kończy się o godzinie 11.00 a zaczyna o godzinie 16.00.
 8. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w rezerwacji należy zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia w którym, upływa termin najmu apartamentu. Uwzględniamy życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości i posiadania wolnych miejsc.
 9. Gość nie może przekazywać apartamentu innym osobom, w apartamencie może przebywać tylko przewidziana ilość osób.
 10. Osoby niezameldowane odwiedzające naszych gości mogą przebywać w apartamentach w godzinach 10.00-22.00. po uprzednim zgłoszeniu i pozostawieniu dowodu tożsamości na recepcji.
 11. Fulay nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności, innych rzeczy lub przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 12. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe prosimy: nie rzucać niedopałków od papierosów i zużytych zapałek do kosza na odpadki, wnosić i przechowywać materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń, palić papierosów w apartamentach. Nie dopuszcza się korzystania z grilla.
 13. Prosimy o zachowanie ogólnie przyjętych norm zachowania społecznego, a w szczególności ciszy nocnej od godziny 22.00 do 6.00. FULAY nie przyjmuje zwierząt.
 14. Przed opuszczeniem apartamentu lub położeniem się do snu gość powinien: zamknąć krany instalacji wodociągowej, zamknąć okna lub unieruchomić je w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniem na wypadek burzy, wichru lub innych zjawisk atmosferycznych; wyłączyć urządzenia pobierające prąd elektryczny.
 15. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. Po zakończonym okresie wynajmu, dokonane zostaną, w obecności Klienta, oględziny stanu wyposażenia.
 16. W przypadku zagubienia kluczy klient zostanie obciążony kwotą 50 zł.
 17. Z basenów mogą korzystać wyłącznie goście FULAY zgodnie z okazanym regulaminem przy basenie. Basen czynny od 9:00 do 20:00.
 18. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu FULAY może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań załogi FULAY, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz opuszczenia terenu obiektu.
 19. Prosimy gości o zgłaszanie wszystkich niedogodności w związku z pobytem w apartamentach, a także ewentualnych awarii i szkód.
 20. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w apartamencie przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na jego koszt, na wskazany adres. W przypadku braku dyspozycji FULAY przechowa przedmioty przez 3 miesiące, a następnie przekaże na cele charytatywne lub do użytku publicznego.
 21. NIE MA MOŻLIWOŚCI WYBORU LOKALIZACJI  DOMKÓW BĘDĄ PRZYDZIELANE WEDŁUG UKŁADU GRAFIKU REZERWACJI
 22. Wcześniejszy wyjazd gościa nie upoważnia do żądania zwrotu wpłaty za niewykorzystany pobyt.
 23. Jakiekolwiek zmiany rezerwacji muszą być dokonane w formie pisemnej i będą zawierane na zasadzie dobrowolnego porozumienia stron.
 24. Rozliczenia za pobyt następuje pierwszego dnia przy meldowaniu gościa, przed otrzymaniem kluczy. Należność płatna gotówką lub okazana dokonanym przelewem, przy czym środki muszą znaleźć się na koncie najpóźniej w dniu przyjazdu.
 25. Osoby zameldowane otrzymują opaski identyfikacyjne.
 26. Przy meldunku pobierana jest kaucja w wysokości 200 pln.
 27. Zabrania się bezwzględnie do korzystania z wszelkiego rodzaju grzejników poza udostępnionymi przez Fulay.
 28. Zameldowanie Gościa następuje po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisaniu karty meldunkowej
 29. Obiekt Fulay nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na miejscach postojowych Fulay czy poza terenem obiektu.
 30. Niniejszy regulamin jest umową zawartą między stronami. Gość zgadza się z warunkami umowy w chwili wpłacenia zadatku lub momencie zapłaty na miejscu całości należności, jeżeli zadatek nie był wymagany.
 31. Do każdego pobytu doliczany będzie koszt zużycia prądu według licznika.

 

PRZEKAZUJĄC DO WIADOMOŚCI SZANOWNYCH GOŚCI NINIEJSZY REGULAMIN ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU W NASZYCH APARTAMENTACH.

Poznaj opinie naszych klientów

Tomasz

Najlepsze miejsce w Karwii na wypoczynek! Czysto, cicho, pomocna obsługa. Domki rewelacyjne ze świetnym tarasem. Dwa czyste baseny (płytszy dla dzieci i głęboki) wraz z leżakami ratowały w przypadku sinic nad morzem. Rowery do dyspozycji oraz sala zabaw dla dzieci. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Polecam!

Katarzyna

Bardzo przyjemne miejsce z mnóstwem atrakcji dla dorosłych jak i dzieci. Miła obsługa i bardzo czysto w domkach jak i na zewnątrz. Polecamy każdemu kto ma ochotę na chwile relaksu.

Ania

To nasz 3 pobyt tutaj. Świetne miejsce dla dzieci. Baseny z podgrzewaną wodą, plac zabaw (na zewnątrz I wewnątrz), trampolina, rowery. Plus raz w tygodniu animacje dla dzieci. Blisko plaży. Domki pierwsza klasa.

Napisz do nas

Formularz kontaktowy

Wyjątkowy wypoczynek w komfortowym ośrodku domków apartamentowych FULAY , położonym w centrum nadmorskiej Karwi, tylko 280 metrów od piaszczystej, szerokiej plaży.

Płatność

Sezonowe Apartamenty Wakacyjne Fulay ul. Relaksowa 17 84-105 Karwia
BANK PKO S.A I/O Gdynia
65 1240 1239 1111 0000 1656 8848

Informacje

Domki Apartamentowe
FULAY Premium
ul. Relaksowa 17
84-105 Karwia
E-mail: fulayrecepcja@gmail.com

Kontakt

REZERWACJA - PRZEDŁUŻANIE POBYTU - DOSTAWKI
Tel. +48 609 558 206

PODCZAS POBYTU PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z RECEPCJĄ

KONTAKT Z RECEPCJĄ - OBSŁUGA DOMKÓW - BRAMA
Tel. +48 661 805 583